Speciale për Anëtarë të webfaqes tonë
Extra Zbritje 15% në Shportë në çdo artikull!
Transporti gratis për blerjet prej 20 Euro ose më shumë! !
BAMABUM

BAMABUM PADE TIGAN I ZI DHE MBROJTESE PER NXEHTESI 18 CM

Kodi i Produktit :
0
%57 Zbritje
27.90 EUR
11.90 EUR
Fushata
 • Karakteristikat Produktit
 • Kthimi & Dorëzimi
 • Mundësitë e Pagesës
 • Komente (0)
 • Bambum-Pade -Tigan me Dorezë të Dyfishtë 18 cm i Zi dhe Shtresa Mbrojtëse për Nxehtësi 18 cm
  Përmbajtja:
  Tigani : 1 Copë
  Dimensionet e Produktit:Dimensionet: Ø18x4.5 cm
  Materiali:Alumin,Granit
  Me linjat moderne dhe prodhimin e gjeneratës së re ofron performancë të shkëlqyer në gatim

  Shtresa Mbrojtëse 1 Copë
  Dimensionet e Produktit:Ø18x1,4 cm
  Materiali: Bambu
  Bambum Pade -duke kompletuar konceptin bambu të kuzhinës suaj, do të parandalojë tenxheret dhe çajnikët tuaj të nxehtë që të dëmtojnë mobiljet në shtëpinë tuaj, falë përbërjes rezistente ndaj nxehtësisë.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.