Speciale për Anëtarë të webfaqes tonë
Extra Zbritje 15% në Shportë në çdo artikull!
Transporti gratis për blerjet prej 20 Euro ose më shumë! !
Bambum

Bambum Alina - Tabaka e këmbëzuar Druri për Servis -e Vogël

Kodi i Produktit :
0
%25 Zbritje
15.90 EUR
11.90 EUR
Fushata
 • Karakteristikat Produktit
 • Kthimi & Dorëzimi
 • Mundësitë e Pagesës
 • Komente (0)
 • Bambum Alina - Tabaka Druri Ovale e Këmbëzuar për Shërbim -e Vogël
  Përmbajtja e produktit:
  Tabaka: 1 Copë
  Dimensionet e produktit:Ø25x9.5 cm
  Materiali:Paulownia
  Lejoni bukurinë natyrore të lisit të Paulownias të ngrohë shtëpinë tuaj.
  Një nga lisat me rritje më të shpejtë në botë, paulovnia shëndrrohet në shumëllojshmëri produktesh servisi në fabrikat e bambusë dhe vjen në shtëpinë tuaj në formën e saj më natyrale.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.