Speciale për Anëtarë të webfaqes tonë
Extra Zbritje 15% në Shportë në çdo artikull!
Transporti gratis për blerjet prej 20 Euro ose më shumë! !
BAMBUM

Bambum-Linden -Çajnik i Kuq prej Gizës 800ml

Kodi i Produktit :
0
%38 Zbritje
44.90 EUR
27.90 EUR
Fushata
 • Karakteristikat Produktit
 • Kthimi & Dorëzimi
 • Mundësitë e Pagesës
 • Komente (0)
 • Bambum-Linden -Çajnik i Kuq prej Gizës 800ml
  Përmbajtja:
  Çajniku: 1 Copë
  Dimensionet e Produktit:15x18x16 cm
  Vëllimi: 800 ml
  Materiali:18/10 Cr-Ni çelik inox
  Ngjyra:e Kuqe
  Bambum-Linden -Çajnik 800ml me dukje prej bohemi do t'i japë tavolinave tuaja një me pamje unike , falë veçorisë së ruajtjes së nxehtësisë së hekurit, çaji juaj nuk do të ftohet dhe nuk do t'ju duhet të ngriheni nga tavolina e mëngjesit për të mbushur çajin
Prepared by  T-Soft E-Commerce.