Speciale për Anëtarë të webfaqes tonë
Extra Zbritje 15% në Shportë në çdo artikull!
Transporti gratis për blerjet prej 20 Euro ose më shumë! !
Bambum

Bambum PADE TIGAN I KUQ DHE MBROJTESE PER NXEHTESI 22 CM

Kodi i Produktit :
0
%58 Zbritje
32.90 EUR
13.90 EUR
Fushata
 • Karakteristikat Produktit
 • Kthimi & Dorëzimi
 • Mundësitë e Pagesës
 • Komente (0)
 • Bambum-Pade -Tigan me Dorezë të Dyfishtë 22 cm i Kuq
  Përmbajtja:
  Enë : 1 Copë
  Dimensionet e Produktit:Dimensionet: Ø22x4.5 cm
  Materiali:Alumin,Granit
  Me linjat moderne dhe prodhimin e gjeneratës së re ofron performancë të shkëlqyer në gatim.
  Bambum-Pade -Shtresë Bambu Mbrojtëse ndaj Nxehtësisë 22 cm

  Përmbajtja:
  Shtresa Mbrojtëse 1 Copë
  Dimensionet e Produktit:Ø22x1,4 cm
  Materiali: Bambu
  Bambum Pade -duke kompletuar konceptin bambu të kuzhinës suaj, do të parandalojë gjithashtu tenxheret dhe çajnikët tuaj të nxehtë që të dëmtojnë mobiljet në shtëpinë tuaj, falë përbërjes rezistente ndaj nxehtësisë.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.