Për Black Friday të gjitha artikujt
Extra Zbritje 20% në Shportë
Për Black Friyday të gjitha Blerjet me Transport Gratis !
Bambum

Bambum PADE TIGAN I ZI DHE MBROJTESE PER NXEHTESI 20 CM

Kodi i Produktit :
0
%30 Zbritje
29.90 EUR
20.90 EUR
Fushata
 • Karakteristikat Produktit
 • Kthimi & Dorëzimi
 • Mundësitë e Pagesës
 • Komente (0)
 • Bambum-Pade -Tigan me Dorezë të Dyfishtë 20 cm e Zezë
  Përmbajtja:
  Enë : 1 Copë
  Dimensionet e Produktit:Dimensionet: Ø20x4.5 cm
  Materiali:Alumin,Granit
  Me linjat moderne dhe prodhimin e gjeneratës së re ofron performancë të shkëlqyer në gatim.

  Bambum-Pade -Shtresë Bambu Mbrojtëse ndaj Nxehtësisë 20 cm
  Përmbajtja:
  Shtresa Mbrojtëse 1 Copë
  Dimensionet e Produktit:Ø20x1,4 cm
  Materiali: Bambu
  Bambum Pade -duke kompletuar konceptin bambu të kuzhinës suaj,
  do të parandalojë gjithashtu tenxheret dhe çajnikët tuaj të nxehtë
  që të dëmtojnë mobiljet në shtëpinë tuaj, falë përbërjes rezistente ndaj nxehtësisë
Prepared by  T-Soft E-Commerce.