Speciale për Anëtarë të webfaqes tonë
Extra Zbritje 15% në Shportë në çdo artikull!
Transporti gratis për blerjet prej 20 Euro ose më shumë! !
Magma House

Magma House-Alegra Gota për Venë 350 cc 2 -she Kaltër

Kodi i Produktit :
0
%41 Zbritje
14.90 EUR
8.80 EUR
Fushata
 • Karakteristikat Produktit
 • Kthimi & Dorëzimi
 • Mundësitë e Pagesës
 • Komente (0)
 • Alegra Gota për Venë 350 cc 2-she Kaltër


  -2 copë Gotë Uji 350 cc
  -Ngyra: Kaltër

  - Mund të lahen në makinë Enëlarëse
  -Janë tërheqëse dhe elegante.

  Kënaqeni veten me sete të gotave atraktive dhe elegante Magmahouse.
  Me larjen speciale në makinë Enëlarëse ju mund t'i lani gotat pa humbur vetitë elegante.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.