Speciale për Anëtarë të webfaqes tonë
Extra Zbritje 15% në Shportë në çdo artikull!
Transporti gratis për blerjet prej 20 Euro ose më shumë! !
MAGMA HOUSE

Magma House-Black -Enë për Sheqer

Kodi i Produktit :
0
%38 Zbritje
7.90 EUR
4.90 EUR
Fushata
 • Karakteristikat Produktit
 • Kthimi & Dorëzimi
 • Mundësitë e Pagesës
 • Komente (0)
 • Magma House-Black -Enë për Sheqer
  Përmbajtja:
  Ena e Poshtme 1 Copë
  Kapaku 1 Copë
  Materiali: Qelq
  Vëllimi i Produktit: 390 cc
  Ngjyra:e Zezë

  - Mund të lahen në makinë Enëlarëse
  -Janë tërheqëse dhe elegante.

  Kënaqeni veten me sete  atraktive dhe elegante Magmahouse.
  Me larjen speciale në makinë Enëlarëse ju mund t'i lani enët pa humbur vetitë elegante.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.