Speciale për Anëtarë të webfaqes tonë
Extra Zbritje 15% në Shportë në çdo artikull!
Transporti gratis për blerjet prej 20 Euro ose më shumë! !
Magma House

Magma House-Black Seti i Pjatave 6 pjesë

Kodi i Produktit :
0
%37 Zbritje
21.90 EUR
13.90 EUR
Fushata
 • Karakteristikat Produktit
 • Kthimi & Dorëzimi
 • Mundësitë e Pagesës
 • Komente (0)
 • Me setet për Ëmbëlsira Magmahouse përjetoni çaste të këndshme me familjen dhe shoqërinë duke servuar gatime estetike dhe të shijshme

  Materiali: qelqi
  Ngjyra : black
  Dimensionet e Pjatës: 19 cm
Prepared by  T-Soft E-Commerce.