Speciale për Anëtarë të webfaqes tonë
Extra Zbritje 15% në Shportë në çdo artikull!
Transporti gratis për blerjet prej 20 Euro ose më shumë! !
Magma House

Magma House-Linka Gota Çaji 12 Pjesë (6-she ) Argjend

Kodi i Produktit :
0
%40 Zbritje
32.90 EUR
19.90 EUR
Fushata
 • Karakteristikat Produktit
 • Kthimi & Dorëzimi
 • Mundësitë e Pagesës
 • Komente (0)
 • Linka Gota Çaji 12 Pjesë (6-she ) Argjend

  - 6 copë Gota Çaji
  - 6 copë Tablla Çaji
  - Ngjyra: Argjend

  - Mund të lahen në makinë Enëlarëse
  -Janë tërheqëse dhe elegante.

  Kënaqeni veten me sete atraktive dhe elegante të Gotave të Çajit Linka-Magmahouse.
  Me larjen speciale në makinë Enëlarëse ju mund t'i lani Gotat pa humbur vetitë elegante.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.