Speciale për Anëtarë të webfaqes tonë
Extra Zbritje 15% në Shportë në çdo artikull!
Transporti gratis për blerjet prej 20 Euro ose më shumë! !
Magma House

Magma House-Nova Gota Uji 310 cc 6 -she Argjend

Kodi i Produktit :
0
%36 Zbritje
27.90 EUR
17.90 EUR
Fushata
 • Karakteristikat Produktit
 • Kthimi & Dorëzimi
 • Mundësitë e Pagesës
 • Komente (0)
 • Nova Gota Uji 310 cc 6-she Argjend

  -6 copë Gotë Uji 310 cc
  -Ngjyra: Argjend

  - Mund të lahen në makinë Enëlarëse
  -Janë tërheqëse dhe elegante.

  Kënaqeni veten me sete të gotave atraktive dhe elegante Magmahouse.
  Me larjen speciale në makinë Enëlarëse ju mund t'i lani gotat pa humbur vetitë elegante.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.