Speciale për Anëtarë të webfaqes tonë
Extra Zbritje 15% në Shportë në çdo artikull!
Transporti gratis për blerjet prej 20 Euro ose më shumë! !
Magma House

Magma House Tepsi Qelqi 26 cm 3 Copë

Kodi i Produktit :
0
7.90 EUR
Fushata
  • Karakteristikat Produktit
  • Kthimi & Dorëzimi
  • Mundësitë e Pagesës
  • Komente (0)
  • Me Setin e Enëve nga xhami rezistent ndaj nxehtësisë dhe që mund të lahen në makinë enëlarse-Magmahouse, krijoni mrekulli në kuzhinën tuaj!

    - Ena e vogël(26x22x6cm) 3 copë

Prepared by  T-Soft E-Commerce.