Speciale për Anëtarë të webfaqes tonë
Extra Zbritje 15% në Shportë në çdo artikull!
Transporti gratis për blerjet prej 20 Euro ose më shumë! !
Magma House

Magma House Tepsi Qelqi 32 cm 3 Copë

Kodi i Produktit :
0
9.90 EUR
Fushata
  • Karakteristikat Produktit
  • Kthimi & Dorëzimi
  • Mundësitë e Pagesës
  • Komente (0)
  • Me Setin e Enëve 1 pjesëshe nga xhami rezistent ndaj nxehtësisë dhe që mund të lahen në makinë enëlarse-Mahmahouse, krijoni mrekulli në kuzhinën tuaj!

    - Ena e madhe(32x28x6cm) 3 - copë
Prepared by  T-Soft E-Commerce.