Speciale për Anëtarë të webfaqes tonë
Extra Zbritje 15% në Shportë në çdo artikull!
Transporti gratis për blerjet prej 20 Euro ose më shumë! !
Magma House

Goblen Enë për Grisina 12 Copë

Kodi i Produktit :
0
9.90 EUR
Fushata
 • Karakteristikat Produktit
 • Kthimi & Dorëzimi
 • Mundësitë e Pagesës
 • Komente (0)
 • Magma House Goblen  Enë për Grisina 12 -she 10 cm
  -Pjata Ø10 cm
  - 12 Copë
  - Mund të lahen në makinë Enëlarëse
  Materiali: Qelq
  -Janë tërheqëse dhe elegante.
  Kënaqeni veten me sete  atraktive dhe elegante Magmahouse.
  Me larjen speciale në makinë Enëlarëse ju mund t'i lani enët pa humbur vetitë elegante.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.