Speciale për Anëtarë të webfaqes tonë
Extra Zbritje 15% në Shportë në çdo artikull!
Transporti gratis për blerjet prej 20 Euro ose më shumë! !
Schafer

Schafer Ashen-Seti i Tenxhereve të Granitit -9 Pjesë-Hiri

Kodi i Produktit :
0
%30 Zbritje
99.90 EUR
69.90 EUR
Fushata
 • Karakteristikat Produktit
 • Kthimi & Dorëzimi
 • Mundësitë e Pagesës
 • Komente (0)
 • Schafer Ashen-Seti i Tenxhereve të Granitit -9 Pjesë-Hiri
  Përmbajtja :
  -Tenxhere e thellë 18 cm (2,7 lt)
  -Tenxhere e thellë 22 cm (4,5 lt)
  -Tenxhere e cekët 26 cm (3,25 lt)
  -Tigan për krepash 24 cm
  -Tigan 26 cm
  -Tigan20 cm
  -Numri i pjesëve:9
  Kapak Qelqi: 3 copë
  Ngjyra:Hiri
  - Materiali nga Alumini dhe Veshja prej Graniti siguron që gatimi juaj
  të mos Digjet dhe as Ngjitet
  - Dorezë ergonomike bakeliti
  - Mund të përdoret në të gjitha llojet e shporetave
Prepared by  T-Soft E-Commerce.