Speciale për Anëtarë të webfaqes tonë
Extra Zbritje 15% në Shportë në çdo artikull!
Transporti gratis për blerjet prej 20 Euro ose më shumë! !
Schafer

Schafer Cory-Kallëp për Ëmbëlsira-1 Pjesë-Hiri

Kodi i Produktit :
0
%24 Zbritje
22.90 EUR
17.50 EUR
Fushata
 • Karakteristikat Produktit
 • Kthimi & Dorëzimi
 • Mundësitë e Pagesës
 • Komente (0)
 • Schafer Cory-Kallëp  i Derdhur në formë Anije për Ëmbëlsira-1 Pjesë-Hiri
  Përmbajtja :
  Kallëpi në formë Anije
  Ngjyra: Hiri
  -Numri i pjesëve: 1
  - Materiali nga Alumini dhe Veshja prej Graniti siguron që gatimi juaj
    të mos Digjet dhe as Ngjitet
  - Mund të lahet në makinë enëlarëse,për jetëgjatësi preferohet larja manuale.
  - Mund të përdoret në të gjitha llojet e shporetave
Prepared by  T-Soft E-Commerce.