Speciale për Anëtarë të webfaqes tonë
Extra Zbritje 15% në Shportë në çdo artikull!
Transporti gratis për blerjet prej 20 Euro ose më shumë! !
Schafer

Schafer Cory-Tenxhere e Thellë Graniti -20 cm-2 Pjesë-Hiri

Kodi i Produktit :
0
%20 Zbritje
34.90 EUR
27.90 EUR
Fushata
 • Karakteristikat Produktit
 • Kthimi & Dorëzimi
 • Mundësitë e Pagesës
 • Komente (0)
 • Schafer Cory-Tenxhere e Thellë Graniti -20 cm-2 Pjesë-Hiri
  Përmbajtja :
  Tenxhere e thellë :20 cm
  Kapaku i Qelqit: 1 copë
  -Numri i pjesëve: 2
  - Materiali nga Alumini dhe Veshja prej Graniti siguron që gatimi juaj
    të mos Digjet dhe as Ngjitet
  - Mund të lahet në makinë enëlarëse,për jetëgjatësi preferohet larja manuale.
  - Mund të përdoret në të gjitha llojet e shporetave
Prepared by  T-Soft E-Commerce.