Speciale për Anëtarë të webfaqes tonë
Extra Zbritje 15% në Shportë në çdo artikull!
Transporti gratis për blerjet prej 20 Euro ose më shumë! !
Schafer

Schafer Dark Storm- Tigan me Doreza Çifte 20 cm Tigan 26 cm - Krem

Kodi i Produktit :
0
%38 Zbritje
39.90 EUR
24.90 EUR
Fushata
 • Karakteristikat Produktit
 • Kthimi & Dorëzimi
 • Mundësitë e Pagesës
 • Komente (0)
 • Schafer Dark Storm- Tigan me Doreza Çifte 20 cm+Tigan 26 cm - Krem
  Përmbajtja :
  Tigani :20 cm
  Doreza Çifte nga Bakeliti
  Tigani :26 cm
  Doreza Bakeliti
  Ngjyra: Krem
  -Numri i pjesëve: 2
  - Materiali nga Alumini dhe Veshja prej Graniti siguron që gatimi juaj
    të mos Digjet dhe as Ngjitet
  - Mund të lahet në makinë enëlarëse,për jetëgjatësi preferohet larja manuale.
  - Mund të përdoret në të gjitha llojet e shporetave
Prepared by  T-Soft E-Commerce.