Speciale për Anëtarë të webfaqes tonë
Extra Zbritje 15% në Shportë në çdo artikull!
Transporti gratis për blerjet prej 20 Euro ose më shumë! !
SCHAFER

Schafer Galaxis - Tenxhere me presion 4 litra dhe 6,5 litra -Rose/Ari

Kodi i Produktit :
0
%21 Zbritje
165.00 EUR
129.90 EUR
Fushata
 • Karakteristikat Produktit
 • Kthimi & Dorëzimi
 • Mundësitë e Pagesës
 • Komente (0)
 • Schafer Galaxis -Tenxhere me presion 4 litra dhe 6,5 litra -Rozë/Ari
  Përmbajtja :
  -Numri i pjesëve: 4 pjesë
  -Tenxhere me presion : 4.0 lt
  -Kapaku : 1 Copë
  -Tenxhere me presion : 6.5 lt
  -Kapaku : 1 Copë
  -Ngjyra: Rozë/Ari
  -Doreza ergonomike bakeliti
  -Materiali: 18/10 Krom-Nikel ,Inox
Prepared by  T-Soft E-Commerce.