Speciale për Anëtarë të webfaqes tonë
Extra Zbritje 15% në Shportë në çdo artikull!
Transporti gratis për blerjet prej 20 Euro ose më shumë! !
Schafer

Schafer Golden Line-Seti i Tenxhereve prej Çeliku-8 Pjesë-Inox

Kodi i Produktit :
0
%20 Zbritje
249.90 EUR
199.90 EUR
Fushata
 • Karakteristikat Produktit
 • Kthimi & Dorëzimi
 • Mundësitë e Pagesës
 • Komente (0)
 • Schafer Golden Line-Seti i Tenxhereve prej Çeliku-8 Pjesë-Inox

  Përmbajtja:
  Tenxhere e thellë :18 cm
  Tenxhere e thellë :22 cm
  Kaçerola :16 cm
  Tenxhere e Cektë :26 cm
  Kapakët përkatës:4 Copë
  Numri i pjesëve:8
  -Materiali:18/10 çelik inox krom nikel,Qelq
  -Ngjyra:inox
  Numri i pjesëve:8
  -Materiali:18/10 çelik inox krom nikel,Qelq
  -Ngjyra:inox
  -Siguron kursim të nxehtësisë dhe energjisë me bazën e saj të kapsullës
  - Mund të përdoret në të gjitha llojet e shporetave
  - Mund të lahet në makinë enëlarëse
Prepared by  T-Soft E-Commerce.