Speciale për Pranverë-Mega Zbritje Speciale
në websajtin tonë në disa artikuj të zgjedhur!
Transporti gratis për blerjet prej 20 Euro ose më shumë! !
SCHAFER

Schafer-Iron Man -Termos Çeliku -350 ml - Ari

Kodi i Produktit :
0
%26 Zbritje
30.90 EUR
22.90 EUR
Fushata
 • Karakteristikat Produktit
 • Kthimi & Dorëzimi
 • Mundësitë e Pagesës
 • Komente (0)
 • Schafer-Iron Man -Termos Çeliku -350 ml - Ari
  Përmbajtja:
  Ngjyra :Ari
  -Vëllimi :350 ml
  -Izolimi me dy mure
  -Kazani i brendshëm prej çeliku të cilësisë inox 304
  -Ruajtja e Temperaturës :4-6 orë
  -Ergonomike dhe e lehtë për t'u përdorur
  -Dizajn modern dhe me stil
  -Të teret menjëherë pas larjes.
  -Kapaku të lihet i hapur nëse nuk përdoret, për të shmangur erën.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.