Speciale për Anëtarë të webfaqes tonë
Extra Zbritje 15% në Shportë në çdo artikull!
Transporti gratis për blerjet prej 20 Euro ose më shumë! !
Schafer

Schafer Unique- Seti i 3 Enëve për Grisina -2 Pjesë

Kodi i Produktit :
0
%20 Zbritje
59.90 EUR
47.90 EUR
Fushata
 • Karakteristikat Produktit
 • Kthimi & Dorëzimi
 • Mundësitë e Pagesës
 • Komente (0)
 • Schafer Unique- Seti i 3 Enëve për Grisina -2 Pjesë
  Përmbajtja :
  Materiali:Metal

  Ngjyra:Metalike
  - Rekomandohet larja manuale për jetëgjatësi.
  - Është tërheqëse dhe Elegante
Prepared by  T-Soft E-Commerce.