Speciale për Pranverë-Mega Zbritje Speciale
në websajtin tonë në disa artikuj të zgjedhur!
Transporti gratis për blerjet prej 20 Euro ose më shumë! !
BAMBUM

Bambu-Aden-Set I Filxanave për kafe 6-she

Kodi i Produktit :
0
%48 Zbritje
24.90 EUR
12.90 EUR
Fushata
 • Karakteristikat Produktit
 • Kthimi & Dorëzimi
 • Mundësitë e Pagesës
 • Komente (0)
 • Aden-Seti i Filxhanave për kafe 6-she
  Përmbajtja :
  Sasia:12 Pjesë
  Dimensionet : 12 x 7.5 cm
  Vëllimi:75ml
  Materiali:Porcelan
  Bambum Aden-Seti i Filxhanave për kafe pë 6 persona do të jetë i pashmangshëm për prezantimet tuaja me stil të kafesë.
  Trupi i hollë dhe elegant prej porcelani të Adenit do t'i shtojnë shije kafesë që pini.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.