Speciale për Anëtarë të webfaqes tonë
Extra Zbritje 15% në Shportë në çdo artikull!
Transporti gratis për blerjet prej 20 Euro ose më shumë! !
BAMBUM

BAMBU-ESCUDELLA-TABAKA DREJTEKENDORE SHERBIMIT E VOGEL

Kodi i Produktit :
0
%25 Zbritje
15.90 EUR
11.90 EUR
Fushata
 • Karakteristikat Produktit
 • Kthimi & Dorëzimi
 • Mundësitë e Pagesës
 • Komente (0)
 • Escudella
  Tabaka drejtkëndëshe e vogël
  Tabaka drejtkëndore Bambum Escudella, e cila është frymëzuar nga tabakatë klasike të çajit të stilistëve të bambusë,
  ndërthur linjat tradicionale me natyralitetin e bambusë.
  Escudella me skaje të larta, sipërfaqe të madhe dhe të qëndrueshme do të jetë një asistent elegant në të gjitha servirjet tuaja.
  Përmbajtja: 1 Pjesë
  Materiali:Dru Bambuje
  Dimensionet e produktit 24.8x35.5x5.8cm
Prepared by  T-Soft E-Commerce.