Speciale për Anëtarë të webfaqes tonë
Extra Zbritje 15% në Shportë në çdo artikull!
Transporti gratis për blerjet prej 20 Euro ose më shumë! !
Bambum

Bambum Diego -Dërrasë për Prerje dhe Shërbim -e Madhe

Kodi i Produktit :
0
%30 Zbritje
9.90 EUR
6.90 EUR
Fushata
 • Karakteristikat Produktit
 • Kthimi & Dorëzimi
 • Mundësitë e Pagesës
 • Komente (0)
 • Bambum Diego -Dërrasë për Prerje dhe Shërbim -e Madhe
  Përmbajtja:
  Dërrasë: 1 Copë
  Dimensionet e produktit: 30x21x1.5cm
  Materiali: Bambu
  Dërrasa për Prerje dhe Shërbim -Bambum Diego do të jetë i pashmangshëm në kuzhinën tuaj falë dizajnit elegant dhe përdorimit të dyfishtë.Këtë Dërrasë mund ta përdorni si pjatë por edhe si tryezë shërbimi.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.