Speciale për Anëtarë të webfaqes tonë
Extra Zbritje 15% në Shportë në çdo artikull!
Transporti gratis për blerjet prej 20 Euro ose më shumë! !
BAMBUM

Bambum-Glory -TENXHERE 20 cm

Kodi i Produktit :
0
%29 Zbritje
34.90 EUR
24.90 EUR
Fushata
 • Karakteristikat Produktit
 • Kthimi & Dorëzimi
 • Mundësitë e Pagesës
 • Komente (0)
 • Bambum-Glory -Tenxhere 20 cm
  Përmbajtja:
  Enë+Kapaku : 2 Copë
  Dimensionet: Ø20x10 cm
  Materiali:-Alumini i derdhur

  Bambum Glory Tenxhere e Thellë është dizajnuar për ata që  vlerësojnë tenxheret cilësore, të qëndrueshme dhe të shëndetshme në kuzhinën e tyre.Tenxheret Bambum Glory janë të qëndrueshme dhe kryesorja të shëndetshme falë përbërjes prej alumini të derdhur  dhe veshjen pa PFOA. Glory Tenxhere  me  opsione modelesh  e  madhësish të ndryshme do të jetë në kuzhinën tuaj kur dëshironi të gatuani pjatat më të shijshme.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.