Speciale për Anëtarë të webfaqes tonë
Extra Zbritje 15% në Shportë në çdo artikull!
Transporti gratis për blerjet prej 20 Euro ose më shumë! !
BAMBUM

Bambum-Melis -Kavanoz Qelqi - i Vogël 700 ml

Kodi i Produktit :
0
%28 Zbritje
6.90 EUR
4.99 EUR
Fushata
 • Karakteristikat Produktit
 • Kthimi & Dorëzimi
 • Mundësitë e Pagesës
 • Komente (0)
 • Bambum-Melis -Kavanoz Qelqi- i Vogël 700 ml
  Përmbajtja:
  Kavanoz 1 Copë
  Dimensionet e Produktit:11.2 x 10 cm
  Vëllimi i Produktit:700 ml
  Materiali:Bambu
  Kavanozi Bambum Meli do t'i shtojë një pamje elegant kuzhinës tuaj me qëndrimin e saj elegant. Ju do të mund t'i ruani të gjitha bishtajoret tuaja në një mjedis të shëndetshëm dhe higjienik falë strukturës hermetike të kapakut të bambusë me vakum të Bambum Melis nga Qelqi i fryrë natyral e i punuar me dorë.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.