Speciale për Anëtarë të webfaqes tonë
Extra Zbritje 15% në Shportë në çdo artikull!
Transporti gratis për blerjet prej 20 Euro ose më shumë! !
bambum

Bambum-Byron-Dërrasë për Prerje -e Madhe

Kodi i Produktit :
0
%29 Zbritje
5.90 EUR
4.20 EUR
Fushata
 • Karakteristikat Produktit
 • Kthimi & Dorëzimi
 • Mundësitë e Pagesës
 • Komente (0)
 • Bambum Byron-Dërrasë për prerje -e Madhe
  Përmbajtja:
  Dërrasa 1: 33 x 25 x 1 cm
  Materiali:Bambu
  Bambum Byron -Dërrasë për prerje është krijuar që ju të përgatitni ushqime të shpejta dhe praktike. Bambum Byron -Dërrasa për copëtimin e ushqimeve të ndryshme .Pa zërë vend në kuzhinë ofron pamje esteteike.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.