Speciale për Pranverë-Mega Zbritje Speciale
në websajtin tonë në disa artikuj të zgjedhur!
Transporti gratis për blerjet prej 20 Euro ose më shumë! !
Magma House

Magma House-Amore Filxhana për Neskafe 2-she 4 Pjesë

Kodi i Produktit :
0
%32 Zbritje
19.90 EUR
13.50 EUR
Fushata
 • Karakteristikat Produktit
 • Kthimi & Dorëzimi
 • Mundësitë e Pagesës
 • Komente (0)
 • Amore Filxhana për Neskafe 2-she 4 Pjesë

  - 2 copë Filxhana të Neskafesë
  - 2 copë Tablla Filxhani
  - Ngjyra:Ari

  - Mund të lahen në makinë Enëlarëse
  -Janë tërheqëse dhe elegante.

  Kënaqeni veten me sete atraktive dhe elegante të Filxhanave të Kafesë -Magmahouse.
  Me larjen speciale në makinë Enëlarëse ju mund t'i lani Filxhanat pa humbur vetitë elegante.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.