Speciale për Verë- 15% Zbritje në të gjitha
artikujt! Zbritja me stoqe të kufizuar.
Transporti gratis për blerjet prej 20 Euro ose më shumë! !
Magma House

Magma House-Bistro Enë për Akullore 190 cc 2 -she Vishnje

Kodi i Produktit :
0
%47 Zbritje
14.90 EUR
7.90 EUR
Fushata
 • Karakteristikat Produktit
 • Kthimi & Dorëzimi
 • Mundësitë e Pagesës
 • Komente (0)
 • Bistro Enë për Akullore 190 cc 2-she Vishnje

  -2 copë Enë për Akullore
  -Ngjyra: Vishnje

  - Mund të lahen në makinë Enëlarëse
  -Janë tërheqëse dhe elegante.

  Kënaqeni veten me sete të gotave atraktive dhe elegante Magmahouse.
  Me larjen speciale në makinë Enëlarëse ju mund t'i lani gotat pa humbur vetitë elegante.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.