Speciale për Anëtarë të webfaqes tonë
Extra Zbritje 15% në Shportë në çdo artikull!
Transporti gratis për blerjet prej 20 Euro ose më shumë! !
Magma House

Magma House Escudella-Tabaka Drejtkëndëshe -e Madhe

Kodi i Produktit :
0
%39 Zbritje
22.90 EUR
13.90 EUR
Fushata
 • Karakteristikat Produktit
 • Kthimi & Dorëzimi
 • Mundësitë e Pagesës
 • Komente (0)
 • Bambum Escudella Tabaka Drejtëkëndore Shërbimi -e Madhe
  Përmbajtja:
  Materiali:Bambu
  Dimesionet:44.5x29.5x5.5cm
  copa:1
  Tabaka Drejtëkëndore Shërbimi Bambum Escudella e modeluar nga dizajner të frymëzuar
  nga tabakat klasike të çajit ndërthur linjat tradicionale me natyralitetin e bambusë.
  Me muret anësore të larta dhe me dyshemenë e gjerë dhe të qëndrueshme-Escudella do të jetë asistenti juaj elegant.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.