Speciale për Anëtarë të webfaqes tonë
Extra Zbritje 15% në Shportë në çdo artikull!
Transporti gratis për blerjet prej 20 Euro ose më shumë! !
Schafer

Schafer Joy -SET PESHKIRA 2 CP 50X90 DHE 2 CP 90X142

Kodi i Produktit :
0
%53 Zbritje
74.90 EUR
34.90 EUR
Fushata
 • Karakteristikat Produktit
 • Kthimi & Dorëzimi
 • Mundësitë e Pagesës
 • Komente (0)
 • Schafer Joy- Seti për SPA -4 Pjesë-Hiri
    Përmbajtja :
  -2xPeshqira
   Dimensionet:80x150
  -2xPeshqira
   Dimensionet:50X90
  Materiali: % 100 Pamuk
  -Numri i pjesëve:4 Pjesë
  -Ngjyra:Hiri
Prepared by  T-Soft E-Commerce.