Speciale për Verë- 15% Zbritje në të gjitha
artikujt! Zbritja me stoqe të kufizuar.
Transporti gratis për blerjet prej 20 Euro ose më shumë! !
SCHAFER

Schafer-Start - Makinë për Tost -1 Pjesë -Rozë/Ari

Kodi i Produktit :
0
%20 Zbritje
99.90 EUR
79.90 EUR
Fushata
 • Karakteristikat Produktit
 • Kthimi & Dorëzimi
 • Mundësitë e Pagesës
 • Komente (0)
 • Start - Makinë për Tost -1 Pjesë -Rozë/Ari
  Përmbajtja:
  Ngjyra:-Rozë/Ari
  Materiali:Alumin,Granit
  -Fuqia e ngrohjes: Max 1750 W.
  -Trup i hapur 180 gradë
  -Kapaciteti i Sipërfaqes së Tostit :6 Riska
  -Teknologji superiore me 5 nivele të rregullimit të nxehtësisë
  -Pjata gatimi me veshje Graniti të papërshkueshme nga zjarri dhe jongjitëse
  -Të gjitha produktet tona janë nën 2 vjet garanci
Prepared by  T-Soft E-Commerce.