Speciale për Pranverë-Mega Zbritje Speciale
në websajtin tonë në disa artikuj të zgjedhur!
Transporti gratis për blerjet prej 20 Euro ose më shumë! !
Schafer

Schafer Unique- Set Servisi për Sallatë-2 Pjesë

Kodi i Produktit :
0
%22 Zbritje
44.90 EUR
34.90 EUR
Fushata
 • Karakteristikat Produktit
 • Kthimi & Dorëzimi
 • Mundësitë e Pagesës
 • Komente (0)
 • Schafer Unique- Set Servisi për Sallatë-2 Pjesë
  Përmbajtja :
  Materiali:Metal
  Numri i pjesëve: 2
  Ngjyra:Metalike
  - Rekomandohet larja manuale për jetëgjatësi.
  - Është tërheqëse dhe Elegante
Prepared by  T-Soft E-Commerce.