Speciale për Anëtarë të webfaqes tonë
Extra Zbritje 15% në Shportë në çdo artikull!
Transporti gratis për blerjet prej 20 Euro ose më shumë! !
Schafer

Schafer Wesen-Tenxhere e Cektë-26 cm -2 Pjesë- Hiri

Kodi i Produktit :
0
%17 Zbritje
34.90 EUR
28.90 EUR
Fushata
 • Karakteristikat Produktit
 • Kthimi & Dorëzimi
 • Mundësitë e Pagesës
 • Komente (0)
 • Schafer Wesen-Tenxhere e Cektë-26 cm -2 Pjesë- Hiri
  Përmbajtja :
  Tenxhere e Cektë :26 cm
  Kapaku i Qelqit: 26 cm
  Vëllimi:3 L
  -Materiali:Granit,Alumin,Qelq
  -Doreza Bakeliti
  -Ngjyra:Hiri
  -Numri i pjesëve: 2
  -Falë Veshjes prej Graniti -Nuk Digjet dhe Nuk Ngjitet
  - Mund të përdoret në të gjitha llojet e shporetave
  - Mund të lahet në makinë enëlarëse.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.